Kto sme? Cho sme? Sme mladí ľudia, ktorí sa neboja nových výziev a príležitostí! Sme premotivovaní, spíme 5 hodín denne a zvyšok času sršíme produktivitou. (Haha, kiežby nám len tých 5 hodín spánku stačilo). Od septembra máme vlastnú JA Firmu, ktorá funguje pod záštitou JA Slovensko. Zarábame money na vlastnom produkte a podnikáme, aj keď ešte nemáme 18. A to sa vyplatí! Ak sa chceš o našom fungovaní dozvedieť viac, si na správnom mieste.

Prezidentka a hovorkyňa

Nie len Slovensko sa môže popýšiť okúzľujúcou prezidentkou. Tá naša spolu s jej pravou rukou, rovnako šarmantnou a výrečnou hovorkyňou, tvoria nerozlučnú dvojicu, ktorá dozerá na správne fungovanie firmy a spoluprácu jej jednotlivých oddelení a členov. Uf, veru náročná to práca.

Oddelenie výroby

Čokô na raňajky, obed či večeru? Vďaka nášmu oddeleniu si ho môžete dopriať kedykoľvek počas dňa. Doteraz sme pre vás vyvinuli 5 (slovom päť) unikátnych príchutí. Skúste hádať, ktorú máme my ako študenti najradšej? No predsa FigaRumBum! Pre nezameniteľnú chuť fíg, samozrejme.    

Oddelenie marketingu

Za to, že je nás stále všade dosť a že si o nás už zaručene počul, ti ručíme my, marketingové oddelenie. Nie nadarmo u nás pracuje najviac zamestnancov. Grafik, promotérka či manažér reklamy, alebo predajcovia, to sú funkcie, vďaka ktorým naša firma napreduje aj v 21. storočí.


Oddelenie financií

Tvoje financie sú u nás vždy v bezpečí! 100 eur hore dole a minimálne straty dovolené. Okej, presne takto to u nás (ne)funguje. Sme jednoznačne najobľúbenejšie oddelenie, pretože práve vďaka nám má celá firma každý mesiac na pivo, samozrejme, nealko.

Oddelenie ľudských zdrojov

U nás si všetci dokonale rozumieme, nikto sa neháda a priateľská atmosféra je samozrejmosťou. Dobre, takto to možno nevyzerá vždy, no spoločný teambuilding v piatok večer vyrieši akúkoľvek nezhodu. A firma môže napredovať do nekonečna a ešte ďalej!