KLASIKa

Ak už patríš medzi starých KLASIKov alebo si ešte mladý kokos, táto príchuť si ťa univerzálnosťou svojho použitia zaručene získa. Je sladká, ale iba tak akurát. Vychutnať si ju môžeš len tak samú alebo v rôznych receptoch, ktoré nájdeš aj na našej stránke.

Tvoja bude len za: 5€

čoKOKOS

Leto, teplo, erotika... ehm, exotika. Jediné šťastie, že u nás si môžeš spomienky na leto pripomenúť v ktoromkoľvek ročnom období. Stačí skúsiť čoKOKOS, ktorý nenechá žiadneho exota chladným! No tak nebuď kokos a daj si čokô!

Tvoja bude len za: 6€

KAFEin

Bez kávy nie je ráno a bez rána nie je deň, to vie predsa každý správny kávopič. My ale máme pre teba niečo oveľa lepšie. Kakaovo-kávový krém KAFEin vyrobený len z tých najkvalitnejších kávových zŕn.

Tvoja bude len za: 6€

FigaRumBum

Ľúbiš vypic? Ta sprobuj túto orgazmickú kombináciu fíg a rumu. Táto explózia chutí ti abnormálne odpáli dekel. Pozor, pozor: šoferuvac a dzecko krmic neslobodno (schválené východom).

Tvoja bude len za: 6€

čokoNUT

Ideš si objem? Rátaš každú bielkovinu, ktorá ti počas dňa prebehne po tanieri? Arašidové čokô sa stane tvojou novou láskou. Neodolateľná chuť a solídne množstvo bielkovín v každej jednej porcii. Minimum tukov je bonusom. Nezahučíš, nedáš, nezješ čokô, nemáš!

Tvoja bude len za: 6€